برنامه کامل جام ملتهای فوتبال آسیا ۲۰۲۳
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۴۰۲ | کد خبر: ۳۹۴۶۶۷۰۲
جام ملتهای آسیا ۲۰۲۳ از ۲۲ دی با حضور ۲۴ تیم برتر آسیا در قطر آغاز میشود و تیم ملی فوتبال ایران نیز با تیمهای فلسطین، هنگکنگ و امارات همگروه شده است.
در ادامه، برنامه دیدارهای این دوره از مسابقات را میبینید. (نتایج بعد از پایان بازیها به روز رسانی خواهد شد.)
گروه A: قطر، چین، تاجیکستان، لبنان
گروه B: استرالیا، ازبکستان، سوریه، هند
گروه C: ایران، امارات، هنگ کنگ، فلسطین
گروه D: ژاپن، اندونزی، عراق، ویتنام
گروه E: کرهجنوبی، مالزی، اردن، بحرین
گروه F: عربستان، تایلند، عمان، قرقیزستان
برنامه بازیهای مرحله گروهی جام ملتهای آسیا ۲۰۲۳
جمعه ۲۲ دی
۲۲ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۰/ قطر - لبنان ورزشگاه لوسیل
شنبه ۲۳ دی
۲۳ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۰/ استرالیا - هند ورزشگاه احمد بن علی
۲۳ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۰/ چین - تاجیکستان ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
۲۳ دی ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۰۰/ ازبکستان - سوریه ورزشگاه جاسم بن حمد
یکشنبه ۲۴ دی
۲۴ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۰/ ژاپن- ویتنام ورزشگاه الثمامه
۲۴ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۰/ امارات- هنگکنگ ورزشگاه بینالمللی خلیفه
۲۴ دی ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۰۰/ ایران - فلسطین ورزشگاه اجوکیشنسیتی
دوشنبه ۲۵ دی
۲۵ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۰/ کرهجنوبی- بحرین ورزشگاه جاسم بن جمد
۲۵ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۰/ اندونزی- عراق ورزشگاه احمد بن علی
۲۵ دی ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۰۰/ مالزی- اردن ورزشگاه الجنوب
سه شنبه ۲۶ دی
۲۶ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۰/ تایلند- قرقیزستان ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
۲۶ دی ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۰۰/ عربستان- عمان ورزشگاه بینالمللی خلیفه
چهارشنبه ۲۷ دی
۲۷ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۰/ لبنان- چین ورزشگاه الثمامه
۲۷ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۰/ تاجیکستان- قطر ورزشگاه البیت
پنجشنبه ۲۸ دی
۲۸ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۰/ سوریه- استرالیا ورزشگاه جاسم بن حمد
۲۸ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۰/ هند- ازبکستان ورزشگاه احمد بن علی
۲۸ دی ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۰۰/ فلسطین- امارات ورزشگاه الجنوب
جمعه ۲۹ دی
۲۹ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۰/ عراق - ژاپن ورزشگاه اجوکیشنسیتی
۲۹ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۰/ ویتنام- اندونزی ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
۲۹ دی ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۰۰/ ایران - هنگ کنگ ورزشگاه بینالمللی خلیفه
شنبه ۳۰ دی
۳۰ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۰/ اردن - کرهجنوبی ورزشگاه الثمامه
۳۰ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۰/ بحرین - مالزی ورزشگاه جاسم بن حمد
یکشنبه ۱ بهمن
۱ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۰/ عمان - تایلند ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
۱ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۰۰/ قرقیزستان- عربستان ورزشگاه احمد بن علی
دوشنبه ۲ بهمن
۲ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۰/ تاجیکستان- لبنان ورزشگاه جاسم بن حمد
۲ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۰/ قطر - چین ورزشگاه بینالمللی خلیفه
سه شنبه ۳ بهمن
۳ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۰/ سوریه - هند ورزشگاه البیت
۳ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۰/ استرالیا - ازبکستان ورزشگاه الجنوب
۳ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۰/ هنگکنگ - فلسطین ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
۳ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۰/ ایران - امارات ورزشگاه اجوکیشنسیتی
چهارشنبه ۴ بهمن
۴ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۰/ ژاپن- اندونزی ورزشگاه الثمامه
۴ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۰/ عراق- ویتنام ورزشگاه جاسم بن حمد
پنجشنبه ۵ بهمن
۵ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۰/ کرهجنوبی- مالزی ورزشگاه الجنوب
۵ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۰/ اردن- بحرین ورزشگاه بینالمللی خلیفه
۵ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۰/ قرقیزستان- عمان ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
۵ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۰/ عربستان- تایلند ورزشگاه اجوکیشنسیتی
مرحله یک هشتم نهایی
یکشنبه ۸ بهمن
۸ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۰/ تیم اول گروه B- تیم سوم یکی از گروههای C، A یا D ورزشگاه جاسم بن حمد (بازی شماره ۳۷)
۸ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۰/ تیم دوم گروه A- تیم دوم گروه C ورزشگاه احمد بن علی (بازی شماره ۳۸)
دوشنبه ۹ بهمن
۹ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۰/ تیم اول گروه D- تیم سوم یکی از گروههای E، B یا F ورزشگاه بینالمللی خلیفه (بازی شماره ۳۹)
۹ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۰/ تیم اول گروه A - تیم سوم یکی از گروههای D، C یا E ورزشگاه البیت (بازی شماره ۴۰)
سه شنبه ۱۰ بهمن
۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۰/ تیم دوم گروه B- تیم دوم گروه F ورزشگاه الجنوب (بازی شماره ۴۱)
۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۰/ صدرنشین گروه F- تیم دوم گروه E ورزشگاه اجوکیشن سیتی (بازی شماره ۴۲)
چهارشنبه ۱۱ بهمن
۱۱ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۰/ صدرنشین گروه E- تیم دوم گروه D ورزشگاه الثمامه (بازی شماره ۴۳)
۱۱ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۰/ صدرنشین گروه C- تیم سوم یکی از گروههای B، A یا F ورزشگاه عبدالله بن خلیفه (بازی شماره ۴۴)
مرحله یک چهارم نهایی
جمعه ۱۳ بهمن
۱۳ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۰/ برنده بازی شماره ۳۸- برنده بازی شماره ۳۹ ورزشگاه احمد بن علی (بازی شماره ۴۵)
۱۳ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۰/ برنده بازی شماره ۳۷- برنده بازی شماره ۴۲ ورزشگاه الجنوب (بازی شماره ۴۶)
شنبه ۱۴ بهمن
۱۴ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۰/ برنده بازی شماره ۴۴ - برنده بازی شماره ۴۳ ورزشگاه اجوکیشن سیتی (بازی شماره ۴۷)
۱۴ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۰/ برنده بازی شماره ۴۰- برنده بازی شماره ۴۱ ورزشگاه البیت (بازی شماره ۴۸)
نیمه نهایی
سهشنبه ۱۷ بهمن
۱۷ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۰/ برنده بازی شماره ۴۵ - برنده بازی شماره ۴۶ ورزشگاه احمد بن علی (بازی شماره ۴۹)
چهارشنبه ۱۸ بهمن
۱۸ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۰/ برنده بازی شماره ۴۷ - برنده بازی شماره ۴۸ ورزشگاه الثمامه (بازی شماره ۵۰)
فینال
شنبه ۲۱ بهمن
ساعت ۱۸:۳۰/ برنده بازی شماره ۴۹ - برنده بازی شماره ۵۰ ورزشگاه لوسیل
باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال.بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
منبع: باشگاه خبرنگاران
کلیدواژه: جام ملتهای آسیا تیم ملی فوتبال ایران
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.yjc.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «باشگاه خبرنگاران» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۹۴۶۶۷۰۲ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
ساعت پخش بازی چلسی و تاتنهام امروز پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳
زیسان: دو تیم چلسی و تاتنهام دیدار معوقه هفته ۲۶ لیگ برتر انگلیس را امشب ساعت ۲۲ به وقت ایران برگزار میکنند. این بازی در ورزشگاه استامفورد بریج برگزار خواهد شد. دو تیم آخرین بار در دیدار رفت لیگ برتر به مصاف هم رفتند که در آن بازی چلسی در ورزشگاه تاتنهام توانست ۴ بر ۱ این تیم را شکست دهد.
tags # چلسی سایر اخبار (تصاویر) این گوسفند غولپیکر چینی از پورشه هم گرانتر است! قارچهای زامبیِ سریال آخرین بازمانده (The Last Of Us) واقعی هستند! (تصاویر) عجیب و باورنکردنی؛ اجساد در این شهر خود به خود مومیایی میشوند آخرین حسی که افراد در حال مرگ از دست میدهند، چه حسی است؟